Online: Tech event @Rijksoverheid #architectuur

Als IT-architect bij de Rijksoverheid verbeter je de informatietechnologie voor 18 miljoen Nederlanders. Wil je weten hoe het is om bij ons te werken? Ontdek het bij ons online event op maandagmiddag 12 mei van 15.00 tot 16.30 uur. 

12
mei
Publicatiedatum 07-04-2025

Voor wie?

IT- architecten met interesse in architectuurprojecten bij de Rijksoverheid, of die willen weten hoe het is om bij de Rijksoverheid te werken.

Laat je inspireren

  • Laat je meenemen in actuele casussen van de deelnemende rijksorganisaties.
  • Ervaar de dagelijkse werkpraktijk van IT-architecten die bij de Rijksoverheid werken.
  • Stel live jouw vragen over het werk en vakgebied aan de sprekers.
  • Kom na het event laagdrempelig in contact met de deelnemende organisaties.
  • Krijg na het event de mogelijkheid om in contact te komen met rijksbrede recruiters.
  • Bekijk de vacatures voor architecten bij verschillende rijksorganisaties in heel Nederland.

Wat kun je verwachten?

Maak kennis met Sandra Mahieu-Arons, enterprise architect bij I-Interim RIjk, Emerald Kloosterman, solution architect bij de Dienst ICT Uitvoering (DICTU) en een informatiearchitect bij het Nationaal Dataportaal Wegverkeer (NDW). Zij vertellen wat hun rijksorganisatie doet en op welke manier zij meewerken aan nieuwe technologieën, geavanceerde software en slimme IT-oplossingen.

De sprekers geven een inkijkje hoe hun dagelijkse werkpraktijk eruitziet. Het gesprek zal onder meer gaan over wat het inhoudt om als architect bij de Rijksoverheid te werken. Wat doen hun rijksorganisaties, hoe draag je daaraan bij als architect? Wat wordt er precies van je verwacht? Ook de openstaande vacatures bij deze rijksorganisaties komen aan bod.

Natuurlijk is er alle ruimte om vragen te stellen tijdens dit online event. De sprekers geven live antwoord op de vragen uit de chat. Zijn er rijksorganisaties aanwezig die jij beter wilt kennen? Geef het aan en wij brengen je direct in contact.

Het online event eindigt met een interactieve evaluatie.

Programma

15.00 Welkomstwoord door host Benita Brouwer
15.05 Presentatie door Sandra Mahieu-Arons, enterprise architect bij I-Interim RIjk met nabespreking en beantwoorden vragen uit de chat samen met de andere sprekers
15.25 Video 'Zorgvuldig en open'
15.30 Presentatie door Emerald Kloosterman, solution architect bij DICTU met nabespreking en beantwoorden vragen uit de chat samen met de andere sprekers
15.55 Vacaturebericht met rijksbrede recruiter Nick Knoester
16.00 Presentatie door een informatiearchitect bij het NDW met nabespreking en beantwoorden vragen uit de chat samen met de andere sprekers
16.15 Afsluiting

Aanmelden

Meld je aan en ontvang een gratis ticket. Ben je verhinderd? Vul het aanmeldformulier dan ook in en ontvang de terugkijklink.

Waar en wanneer

Datum Maandag 12 mei 2025
Tijd  15.00 - 16.30 uur
Locatie  Online
Down icon Links icon Rechts icon Up icon Facebook icon Instagram icon Linkedin icon Linkedin icon Magnet.me icon Menu icon Search icon Youtube icon

Cookies op WerkenvoorNederland.nl

WerkenvoorNederland.nl maakt gebruik van cookies voor metingen van webstatistieken en voor verbeteren van de website.